Zaman Ve Gider Yönetimi

Zaman Ve Gider Yonetimi

ZAMAN YÖNETİMİ

  • Kredi ve banka işleriyle uğraşmaktan yeni satış fırsatlarını kaçırıyorum, ne yapabilirim ?
  • Üretim, satış, pazarlama, tahsilat, finans. Şirkette her şey benim üzerimde. Nasıl kurtulabilirim ?

 Neden Destek 

Zaman, tüm insanların eşit olarak sahip olduğu ortak bir değerdir. Ancak herkes sahip olduğu zamanı farklı kullanır. Kimi zamanını işletir, kimi zamandan zaman kazanır, kimi ise zamanını boşa tüketir. Zamanınızı boşa tüketmenizin en büyük sebebi ise hayatınızdaki zaman kaybettirici alışkanlıklardır.
Firmanızda her şeyin (üretim, satış, pazarlama, tahsilat, finans) üstesinden gelmeye çalışmak da sizin hayatınızdaki zaman kaybettirici alışkanlıklarınızdan ise, çözüm ortağınız olalım, bu alışkanlığı birlikte bozalım. Finans yükünüzü biz üstlenelim, siz işinize odaklanın.

GİDER YÖNETİMİ
  • Rotatif kredi dönem faizi ödemelerim neden çok yüksek ?  Nasıl takip ederim ?
  • Hesaplarım ve kredilerimle ilgili çok fazla masraf ödüyorum, ne yapabilirim ?
Günümüzde işletmelerin giderlerini kontrol altına alması, rekabet edebilmesi için ön koşullardan biri haline gelmiştir. En küçük harcamanın dahi kontrol edilmesi gerekmektedir. KOBİ’lerin tüm gider kalemleri ele alındığında, finansman giderlerinin tüm giderler arasında önemli bir payı bulunmaktadır. Çözüm ortağınız olarak bizi tercih etmeniz durumunda, finansman giderlerinizi kontrol altında tutabilir, azaltmanıza yardımcı olabiliriz.

Yorumlar

 Paylaşın

      Sevimli Dinazor Oyunu   Hesap-Makinesi.apk